انجمن گفتگوی رایمند

استفاده از این انجمن ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات آن است. عدم پیروی از این قوانین موجب مسدودیت حساب کاربری شما خواهد شد. لطفا این قوانین را با دقت مطالعه بفرمایید.

این انجمن برای چه ایجاد شده است؟

این انجمن در درجه اول برای مشتریان رایمند راه‌اندازی شده است، ولی تمامی افرادی که در جستجوی پاسخ سوالات خود در زمینه GPS ،GNSS و نقشه‌برداری هستند و یا افرادی که به دنبال افزایش دانش فنی و تخصصی خود هستند، می‌توانند از امکانات این انجمن استفاده کنند. کاربران می توانند موضوعات جدید مطرح کنند، سوال بپرسند و در دیگر موضوعات ایجاد شده توسط دیگر کاربران مشارکت داشته باشند.

آیا این انجمن سیستم پشتیبانی از کاربران رایمند است؟

یکی از اهداف ایجاد انجمن رایمند، پاسخگویی به نیازهای مشتریان رایمند در حوزه آموزش کار با گیرنده‌ها و نرم‌افزار، رفع مشکلات کار با گیرنده‌های رایمند و خدمات پس از فروش است. مشتریان رایمند می‌توانند با مراجعه به دسته‌بندی‌های مورد نظر خود، سوالات خود را بپرسند و به نحو مناسب به سمت راه حل مشکل خود راهنمایی شوند.

آیا برای عضویت در این انجمن، لازم است از مشتریان رایمند باشیم؟

خیر، هر فردی می تواند از امکانات این انجمن استفاده کند.

امکانات این انجمن چیست؟

در این انجمن موضوعات مختلف، دسته‌بندی شده‌اند و کاربران با توجه به نیاز خود می‌توانند در مباحث شرکت کنند. آموزش نرم‌افزار Raysurvey، مباحث تخصصی GNSS، خدمات پس از فروش رایمند از جمله دسته‌بندی‌های ایجاد شده هستند. کاربران با توجه به نیاز می‌توانند موضوعات جدید ایجاد کنند و در مورد مسائل مختلف مرتبط با GNSS، تبادل نظر کنند.

مزایای عضویت در انجمن چیست؟

کسانی که در انجمن عضو باشند، بسته به مشارکت مفید خود در مباحث می‌توانند نشان کاربری خود را ارتقا دهند و عضو تأثیرگزار انجمن باشند. این افراد می‌توانند عضوی از تیم رایمند در جهت ارتقای کیفیت انجمن باشند. همچنین افراد با مشارکت مناسب و مفید، در طرح‌های ویژه فروش شرکت رایمند، در اولویت هستند و می‌توانند از تسهیلات ویژه خرید و خدمات شرکت رایمند استفاده کنند. افرادی که در انجمن عضو نیستند هم به عنوان کاربر غیر عضو، می‌توانند از مباحث استفاده کنند ولی اجازه ارسال پست در انجمن را ندارند.

چگونه می‌توان در مباحث شرکت کرد؟

کافی است پس از عضویت در انجمن، موضوع مورد نظر را انتخاب و مشارکت خود را آغاز کرد.

چگونه می‌توان مباحث دلخواه را نشان کرد؟

کافی است در انتهای هر پست، آیکون مربوط به نشانه‌گذاری را انتخاب کنید.

چگونه می‌توان برای یک موضوع خاص اعلان (نوتیفیکیشن) دریافت کرد؟

کافی است در انتهای هر پست پس از انتخاب آیکون مربوط به نشانه‌گذاری، زمان و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در زمان تعیین شده توسط شما، نوتیفیکیشن به شما ارسال می‌شود.

آیا امکان بارگذاری فایل در پست‌ها وجود دارد؟

بله، کافی است در انتهای هر پست، پس از کلیک بر روی پاسخ، در پنجره باز شده آیکون مربوط به بارگذاری را انتخاب نموده و فایل مورد نظر را بارگذاری کنید.

آیا راهی برای آموزش سریع استفاده از انجمن وجود دارد؟

بله، در ویدئوی زیر می‌توانید، راهنمای سریع استفاده ار انجمن را مشاهده بفرمایید.

چگونه می‌توان با استفاده از تلفن همراه، به راحتی به انجمن رایمند دسترسی پیدا کرد؟

همان طور که در ویدئوی زیر نشان داده شده است، کافی است پس از ورود به انجمن در قسمت تنظیمات کروم، گزینه add to home screen را انتخاب کنید. پس از این کار، آیکون انجمن روی صفحه اصلی تلفن همراه شما ایجاد می‌شود و با کلیک کردن روی آن مستقیماً وارد انجمن خواهید شد.