انجمن گفتگوی رایمند

به انجمن رایمند خوش آمدید

به انجمن رایمند خوش آمدید!

در ویدئوی زیر می‌توانید راهنمای سریع استفاده از انجمن را مشاهده بفرمائید:

انجمن رایمند با هدف اولیه ارتقاء سطح خدمات پشتیبانی و افزایش دانش تخصصی مشتریان رایمند ایجاد شده است. همچنین تمامی کاربران حوزه GNSS می‌توانند از این انجمن و امکانات آن جهت مطرح کردن سوالات و یا به اشتراک گذاشتن اطلاعات مفید خود استفاده کنند. این محیط توسط متخصصین رایمند پشتیبانی می شود.

در ادامه ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و انجمن بزرگ رایمند را برای فعالیت و حل مشکلات خود انتخاب کردید، لازم به یادآوری است که ما همواره در تلاش هستیم تا انجمن علاوه بر اینکه پایگاهی برای حل مشکلات در زمینه GNSS باشد مرکزی برای آموزش های حرفه‌ای و دسترسی آسان به ابزارهای مورد نیاز کاربران باشد. اگر چه مدیران انجمن دسترسی برای ویرایش، حذف و یا اخراج کاربران را دارند، اما با تمام این اوصاف قوانینی برای فعالیت در نظر گرفته شده که کاربران باید از این قوانین و مقررات پیروی کنند و به آنها احترام بگذارند، با احترام گذاشتن به این قوانین به نظم و پیشرفت انجمن کمک خواهیم کرد.

برای دسترسی راحت تر به انجمن، همان طور که در ویدئوی زیر نشان داده شده است، کافی است پس از ورود به انجمن در قسمت تنظیمات کروم، گزینه add to home screen را انتخاب کنید. پس از این کار، آیکون انجمن روی صفحه اصلی تلفن همراه شما ایجاد می‌شود و با کلیک کردن روی آن مستقیماً وارد انجمن خواهید شد.

پیشاپیش از همکاری شما کاربران عزیز سپاسگزاری می کنیم.

با تشکر
تیم رایمند